1. česko-slovenský

online kongres o menopauze

9. - 15. 11. 2020

DEN 7 - Neděle 15. 11. 2020

Videa dne můžeš zdarma shlédnout od 15. 11. 14:00 do 16. 11. 14:00

MYSTÉRIUM BOHYNĚ

Lubica Šupová

Ľubica sa narodila v Bratislave, ale ťahalo ju to usídliť sa na Morave. Jej celoživotné štúdium duchovných náuk ju priviedlo až k rozpomenutiu si na posvätné ženstvo a na to, KTO JE. Je to nádherná ženská cesta, na ktorej veľa cestovala, objavila hĺbku ženskej múdrosti, ženských rituálov, ženských archetypov a hlavne našla sama seba – svoju esenciu. V súčasnej dobe vedie ženské kruhy, meditácie, rodinné konštelácie, pohyby duše a tvorivé debaty, či oslavy kola roka. Pracuje aj individuálne pri osobných konzultáciách. S veľkou láskou pomáha ženám, ktoré chcú pocítiť svoju ženskú podstatu, dovoliť si ju vyjadriť v tvorivosti a veriť v samú seba.


PROŽIJ SI KAŽDÝ OKAMŽIK

Lada Věntusová

Lada je vášnivá tvůrkyně hedvábných kousků do vašich skříní. Dělá svět barevnější a obléká ženy do hedvábí. Dostala do vínku velký DAR. Má citlivý radar na vnímání barev. Prožívá barvy každou buňkou svého těla. Barvy ji dokážou rozvášnit. Této vášni pouští uzdu při práci s hedvábím i na plátně. Do každého výrobku se otiskne kousíček tvůrce, kousek jeho duše. Tento originální otisk najdete v každém jejím výrobku. Miluje barvy, stětce, knihy. Miluje krásná místa, květiny, obrazy, rozkvetlou louku. Miluje moře, šumění mořských vln a západ slunce. Umírá ve výtvarných potřebách a ateliér je jejím "obývacím pokojem". Ženská témata se jí hluboce dotýkají. Menopauza tím spíše, ze jí právě prochází. Slovo “Přechod” je pro ni pro toto období mnohem výstižnější. Je to doslova transformační období plné nejrůznějších prožitků. Své místo mají témata života jako takového, smyslu života, smrti a další. A to nemá toto období zdaleka za sebou...


OKAMŽIK VNITŘNÍHO PROBUZENÍ ŽENY

Bc. Anna Bartošová

Anna je lektorka a terapeutka. Průvodkyně žen na cestě k lepšímu a spokojenějšímu životu díky sebepoznání a vědomé péči o své ženské zdraví. Když je spokojená žena, je spokojená rodina i celý svět. Sama Anna si prošla řadou nepříjemných situací, které ji přivedly k touze pochopit, proč se v životě člověka dějí věcí, které se dějí. Zejména ty nepříjemné. Ty ji přivedly na její vlastní cestu sebepoznávání a vzdělávání. Své znalosti a zkušenosti nyní předává dál ve své Akademii života, v živých i online kurzech. Menopauza je pro ni okamžik vnitřního probuzení a cesta k vnitřní svobodě. Signál pro ženu, aby se věnovala sama sobě, projevila sama sebe, své dary a plnila si své sny.


VÝŽIVA V MENOPAUZE

Veronika Hanzlíková

Veronika miluje svoji rodinu, psaní a taky sladkosti. I když je výživová poradkyně a jako "výživářka" by oblibu sladkostí neměla přiznávat, nemá problém se k tomu veřejně přiznat. Tvrdí, že i jídlo je "o hlavě". Tedy o emocích a o tom, jak k jídlu přistupujeme. Ideální je k němu přistupovat vědomě, se selským rozumem a s laskavostí ke svému tělu a jeho potřebám. A to právě Veronika učí. Přes různé kopance od života se dostala od výživy k průvodcování, mentoringu na cestě za zdravým tělem a pohodou v životě a jídle. Strava, především ta kvalitní, je důležitá v každé životní etapě. V období menopauzy pak může dobrá strava podpořit vaši energii i zlepšit celkové vnímání těla i vstupu do dalšího období života. Poslechněte si, jaká strava ochlazuje, proč je důležité jíst vědomě i to, jak být k sobě laskavá nejen v oblasti výživy a období menopauzy.

Chceš získat neomezený přístup ke všem videím kongresu a další hodnotné bonusy? Připravily jsme pro tebe Kongresový balíček, který si během kongresu můžeš objednat za speciální cenu 1 360 Kč (49 Eur).
Do konce této akce zbývá:
Chci neomezený přístupke všem videím a bonusům kongresu