Děkujeme Ti za Tvůj zájem o téma menopauzy!

Do 48h ti do tvé emailové schránky přijde video ochutnávka z podzimního kongresu o menopauze. Také ti dáme vědět o každé další akci, kterou budeme pořádat. Z těchto e-mailů se můžeš kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz uvedeným na konci každého e-mailu.

Novinky pro tebe připravují

Daniela Krušinská Trudičová

www.cestavedomejzeny.sk

Nadšená cyklická lektorka, ktorá sa venuje už niekoľko rokov ženskej cyklickosti, formou rôznych seminárov, prednášok, workshopov, či osobných konzultácií. Je tiež spoluautorkou 1. česko-slovenského online programu o ženskej cyklickosti a premenách ženy počas života s názvom Kráľovnou svojej premenlivosti  (www.zenskepromeny.cz) .

Marci Kršková

www.duhova-houpacka.webnode.cz

Vystudovaná strojní inženýrka, která v sobě objevila uměleckou a zvídavou duši. Laskavoložka, která s radostí, lehkostí a nadšením učí Symptotermální metodu, Severskou chůzi a Spirální stabilizaci. Intuitivní a jemná průvodkyně Laskavými rozhovory na čerstvém vzduchu nebo online, básnířka, která otevírá zapovězené komnaty ženského světa a s laskavostí, ženskostí a něhou drží bezpečný prostor pro vyživující ženské sdílení a podporu ve facebookové skupině Tajemství ženské zralosti.

Buďme spolu v spojení

Pridaj sa do skupiny na Facebooku
Tajemství ženské zralosti

 

Zaujíma ťa niečo konkrétne k téme menopauzy?

V skupine môžeš zdieľať svoj príbeh menopauzy, prípadne čítať rôzne inšpiratívne články, ktoré k tejto téme neustále pridávame. Môžeš nám zároveň poslať svoje otázky k tejto téme aj priamo na náš e-mail:

info@kongresmenopauza.cz

V zahradě ženství
usedla jsem v tichu,
dýchám
a v každém dalším
oka mžiku
záhyby závoje minulosti
nechávám odkrýt přede mnou...

úryvek z básně Marci Krškové V zahradě ženství