1. česko-slovenský

online kongres o menopauze

9. - 15. 11. 2020

DEN 3 - Středa 11. 11. 2020

Videa dne můžeš zdarma shlédnout od 11. 11. 14:00 do 12. 11. 14:00

MENOPAUZA AKO PRÍLEŽITOSŤ 

Jana Kassová

"Menopauza bola pre mňa drsná jazda, pretože mi ukázala ako som oddelená od svojej ženskosti."

Jana je profesionálna koučka a certifikovaná lektorka Tantra Goddess essence, Mohendžodáro tantra-joga pre ženy, katarzných techník a Osho meditácií. Pri práci prepája východnú filozofiu (meditácia,dych) so západnou psychológiou a neurovedou. Baví ju objavovať zákonisti v živote človeka. V roku 2017 otvorila v Bratislave – Lamači vzdelávacie a jogové Štúdio Jakaí, kde vedie rôzne transformačné kurzy a semináre.


MENOPAUZA NENÍ UDÁLOST, ALE DĚJ

Petra Kruntorádová

Je vydavatelka a zakladatelka Pravého domácího časopisu, který píše o životě, o příbězích lidí a o tématech, která v ostatních médiích tolik  nenajdete. I sama Petra se rozhodla jít s kůží na trh a věnovat se tématu, které je trochu tabu a které ona sama aktuálně žije.


VOŇAVÁ CESTA MENOPAUZOU

Petra Torová

Petra je profesionální aromaterapeutka, milovnice vůní a čerstvé kosmetiky. Podělí se s námi o to, jak vnímá období menopauzy a jaké výzvy a dary jí toto období přineslo, jak prožívala svůj osobní rituál přechodu do období moudré ženy, a také o osobní tipy, jaké přírodní prostředky (éterické a rostlinné oleje, hydroláty, tinktury, bylinky) nám mohou pomoci zvládnout období menopauzy. Dozvíme se i další tipy na změny, které zavedla ve svém životě v oblasti pohybu, stravování, péče o sebe a mnoho dalšího, vše vyzkoušeno na vlastní kůži a nos!


JSI OCHOTNÁ ČELIT TOMU, CO PŘICHÁZÍ?

Magda Křepelková

Magda kdysi prošla sebedestrukčním programem. Roky se snažila své nastavení změnit, den po dní bojovala s poruchou příjmu potravy. Pak ji jednou v práci přepadl muž a vyloupil „její“ poštu. Tato situace spustila sérii změn a uvědomění. Dnes je vyhledávanou autorkou čtyř knih, mnoha článků, podpůrných audií i videí. Věnuje se osobnímu průvodcovství. Zabývá se stinnými stránkami života, sebedestrukcí a cestou z ní, místy, za která se stydíme, kde se ukrýváme a kde se potlačujeme. Veškerou svou činnost zaměřuje na rozvoj lidského vědomí v ženských a životních tématech. Její motto: “Je možné, dostat se z nemožného.“

Chceš získat neomezený přístup ke všem videím kongresu a další hodnotné bonusy? Připravily jsme pro tebe Kongresový balíček, který si během kongresu můžeš objednat za speciální cenu 1 360 Kč (49 Eur).
Do konce této akce zbývá:
Chci neomezený přístupke všem videím a bonusům kongresu