1. česko-slovenský

online kongres o menopauze

9. - 15. 11. 2020

DEN 6 - Sobota 14. 11. 2020

Videa dne můžeš zdarma shlédnout od 14. 11. 14:00 do 15. 11. 14:00

BOLA SOM NA VEĽKEJ KRIŽOVATKE


Danica Kováčová

"Menopauza je najmä o archetypálnej zmene - tej, čo sa deje v hĺbke."

Je spolumajiteľkou a spolu s dcérou Andreou vedie reštauráciu a celozrnnú pekáreň Biolka v Modre – Kráľovej, v ktorej propagujú vedomejší prístup k pohľadu na to, čo jeme. V podkroví Biolky vybudovala štúdio a dielňu, nádherný priestor vhodný pre organizáciu kreatívnych kurzov a seminárov zameraných na duševný rozvoj. Tu pripravuje a sprevádza ženské kruhy a tvorivé debaty. Bavia ju ručné tvorivé práce s vlnou, ale aj kreslenie a maľovanie. Je vydatá a spolu s Petrom má dve dospelé deti Mateja a Andreu  a vnučku Dašku. Veľmi rada číta a k písaniu básní sa dostala cez prípravu na oslavy sviatkov Kola roka. Žije v lese za Modrou a tam aj prichádzali inšpirácie textov piesní pre CD KOLO ROKA. Jej túžbou je pomáhať ženám pocítiť svoju vlastnú ženskú podstatu, dovoliť si vyjadriť ju v tvorivosti a uveriť v seba.     


MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE

Jolana Novotná

Jolana je máma 2 dospělých dětí, 33 let manželkou jednomu báječnému muži, má talent si ze svých koníčků tvořit zdroj příjmů. Ráda poznává přírodní krásy nejen naší vlasti, miluje běžky, chůzi, zkoumání těla v pohybu, baví ji tvořit keramické mísy na hrnčířském kruhu, vyšívá, háčkuje, čte, vzdělává se, přednáší na kongresech, spolutvoří lektorský tým ve škole pánevního dna Renaty Sahani celostní metody 3x3, přispívá do časopisů, natáčí pohybová videa pro zdraví celého těla, je zařazená mezi pohybové specialistky, zaměřuje se na pánevní dno, diastázu a nohy a taky ji baví nedělat nic a jen tak být a dýchat, čučet, nechávat se obskakovat a hýčkat. Podělí se s námi o své zkušenosti a doporučení z perimenopauzy, kterou prochází. Co jí pomáhá, co jí je k ničemu, co jí toto období přineslo a co vzalo.


LÉČIVÝ POTENCIÁL DOTEKU A SEXUALITY

Mgr. Denisa Říha Palečková

Denisa přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak se otevřít do vztahu, Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu.


ŽIJME V RYTMU

Světlana Čiberová

Vizážistika je pro Světlanu koníčkem i profesí. Po letech klasické vizážistické tvorby ji pojala celostně: OD TĚLA K DUŠI, OD DUŠE K TĚLU. OD ZMĚNY VZHLEDU KE ZMĚNĚ ŽIVOTA. Ve své práci vizážistky se zaměřuje nejen na vzhled samotný, ale i na to, co o nás vypovídá, proč je právě takový, jaký je. Dříve vycházela z klasických poznatků psychologie vzhledu a orientální diagnostiky, v posledních letech zapojuje více intuici, která dokáže úžasně hovořit jazykem symboliky. Nejvíce ji na tom baví, že nejsou potřeba žádná další studia, kurzy a rady. Stačí jen zhmotnit, co intuitivně přichází. Kromě individuální vizážistiky má Světlana ve "svých tématech" bohaté zkušenosti také s lektorským vedením seminářů pro firmy a neziskové organizace.

Chceš získat neomezený přístup ke všem videím kongresu a další hodnotné bonusy? Připravily jsme pro tebe Kongresový balíček, který si během kongresu můžeš objednat za speciální cenu 1 360 Kč (49 Eur).
Do konce této akce zbývá:
Chci neomezený přístupke všem videím a bonusům kongresu